Հանձնաժողովն ամփոփել է անձի ֆունկցիոնալության գնահատման համակարգում կոռուպցիոն ռիսկերի պիլոտային գնահատման արդյունքները
Հանձնաժողովը ՀՀ աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարության հետ համագործակցությամբ իրականացրել է կոռուպցիոն ռիսկերի պիլոտային գնահատում անձի ֆունկցիոնալության գնահատման համակարգում: Գնահատման […]
2025 թվականի մարտի 28-ին, ժամը 10:00 տեղի կունենա Կոռուպցիայի կանխարգելման հանձնաժողովի հերթական նիստը: Նիստի օրակարգը հասանելի է հետևյալ հղումով: Նիստին մասնակցելու
Հանձնաժողովը հանրային քննարկման է ներկայացնում որոշման նախագիծ
Կոռուպցիայի կանխարգելման հանձնաժողովի (այսուհետ՝ Հանձնաժողով) կողմից մշակվել և հանրային քննարկման է դրվել Հանձնաժողովի՝ 2020 թվականի նոյեմբերի 12-ի «Հայտարարագրի ներկայացման և հայտարարագրված տվյալներում փոփոխություն
Հանձնաժողովը մեկնարկում է 2025 թվականի՝ անհամատեղելիության պահանջների պահպանման մշտադիտարկման աշխատանքները
Հանձնաժողովի՝ 2025 թվականի մարտի 20-ի N 02-Լ որոշմամբ հաստատվել է Հանձնաժողովի՝ անհամատեղելիության պահանջների պահպանման մշտադիտարկման 2025 թվականի պլանը: 2025 թվականի
ՏԵՂԵԿԱՏՎՈՒԹՅՈՒՆ
Կոռուպցիայի կանխարգելման հանձնաժողովը տեղեկացնում է, որ հայտարարգրման էլեկտրոնային համակարգի տեխնիկական խնդիրները շտկվել են։ Հայցում ենք Ձեր ներողամտությունը պատճառած անհարմարության համար։
ՏՀԶԿ մոնիթորինգի թիմը Հայաստանում. Քննարկումներ
Կոռուպցիայի կանխարգելման հանձնաժողովի անդամները և մասնագիտական ստորաբաժանման ղեկավարները մարտի 11-13-ը մասնակցել են Տնտեսական համագործակցության և զարգացման կազմակերպության (ՏՀԶԿ) հակակոռուպցիոն ցանցի